» Regulamin Strony

Regulamin strony upers.pl

Ogólne zasady postępowania na stronie internetowej:

Jest to pochodna prawa stanowionego, na którą składa się zbiór obowiązków, nakazów, zakazów etc. normujących zachowanie się podmiotu podporządkowanego organowi nadrzędnemu (którego często ów regulamin jest dziełem). Regulaminy określają wewnętrzne zasady postępowania i życia organizacji, instytucji lub grup osobowych.

#1
Na stronie obowiązuje całkowity zakaz reklamowania, polecania innych stron bez uzgodnienia tego z administracją, dotyczy także linków do plików (np. w nazwie lub w haśle nie może być reklamy innej strony), nie dotyczy samego adresu serwera (chyba że plik jest umieszczony na serwerze konkurencji). Zabrania się także dodawania linków polecających (Reflink) inne strony lub konta w innych serwisach!

#2
Obrazki powinny być adresowane z stron niezabezpieczonych przed hotlinkowaniem na inne strony oraz nie powinny mieć ograniczenia transferowego.
Polecamy wstawianie własnych obrazków na serwisy: http://firepic.org/ ; http://picturefunk.com/ lub http://fototube.pl/
Całkowity zakaz dawania okładek do filmów ze strony filmweb.pl newsy z takimi obrazkami będą kasowane.
Nie wolno także dodawać obrazków na serwis efotek.pl, gdyż z tego serwisu jest wyświetlany komunikat o złośliwym oprogramowaniu!

#3
Będąc zarejestrowanym na stronie, wyrażasz zgodę na dostawanie "Prywatnych wiadomości" i "wiadomości e-mail" od innych użytkowników oraz administratorów strony. Korzystanie z naszego serwisu jest całkowicie bezpłatne, zastrzegamy sobie jednak możliwość rozsyłania wiadomości z reklamami i innymi ofertami przez głównych administratorów. Jeżeli dostaniesz reklamę innej strony od innego użytkownika (nie administratora), powinieneś to zgłosić, ponieważ rozsyłanie reklam przez innych użytkowników jest zabronione!

#4
Administracja strony nie bierze odpowiedzialności za komentarze/posty/newsy innych użytkowników, oraz za linki i reklamy które zostały przez nich umieszczone. Jeżeli poniesiesz jakieś szkody (w wyniku np. kliknięcia w link z komentarza/ściągnięcie pliku jakiegoś użytkownika), nasza strona i administracja nie bierze za to żadnej odpowiedzialności, jednocześnie administracja strony deklaruje się do zapoznania z każdym zgłoszeniem takiej sytuacji i wyciągnięciem odpowiednich konsekwencji poprzez usunięcie danego komentarza/newsa i w razie potrzeby zbanować jego autora.

#5
W naszym wortalu panuje wolność słowa. Wyjątkiem są jednak wypowiedzi / nicki / obrazki zawierające faszystowskie oraz wulgarne treści, wypowiedzi obrażające inne narodowości, mniejszości narodowe, wiary oraz inne przyjęte za niecenzuralne albo nie odpowiednie. Jest całkowity zakaz dodawania zdjęć, linków do treści erotycznej na całej stronie.

#6
Na stronie upers.pl jest zakaz pisania komentarzy nic nie wnoszących do danego artykułu a do takich się zalicza:
-Pisanie o Nie aktywnych linkach (patrz punkt &8)
-Podziękowania za wstawienie newsa, robisz to klikając na podziękuj a nie pisząc komentarz "dzięki" 
-Pytania odnośnie wstawki (patrz punkt &7)
-Zniechęcanie innych do pobierania komentarzem typy "beznadziejny nie pobierać" 
-Wszystkie problemy techniczne od tego jest dział FAQ a nie komentarze pod filmem
-Wszelkiego rodzaju spam
Pisz z sensem, aby inni mogli Cię zrozumieć.

Akceptowane są wszystkie komentarze coś wnoszące do danego artykułu:
-Pozytywny / negatywny komentarz odnośnie filmu wraz z podanymi argumentami 
-Ciekawostki związane z danym artykułem np. data premiery następnej części itp.

#7
Wszelkie prośby kierowane do autora artykułu powinny być wysyłane przez PW do autora danego artykułu. Jest całkowity zakaz pisania komentarzy o poszukiwanych napisach / alternatywnych serwerach / innych filmach / sezonach danego serialu jak i poszczególnych odcinkach wszystkie tego typu komentarze będą kasowane a użytkownicy karani banem od 1 do 3 dni.

&8
Raportowanie nie aktywnych linków odbywa się przez kliknięcie na "Zgłoś niedziałające linki" pamiętaj że po zgłoszeniu danego artykułu jest on sprawdzony pod kontem dostępności linków a następnie od razu kasowany ! Jeżeli chcesz żeby autor artykułu zrobił reupload napisz do niego PW. Zgłaszanie aktywnych linków jako niedziałające linki będzie karane ostrzeżeniami proszę sprawdzić dwa razy czy dany link jest na pewno nieaktywny. Wszystkie komentarze informujące o nie aktywnych linkach będą kasowane i w przypadku braku zrozumienia tego punktu dany użytkownik będzie karany banem od 1 do 3 dni.

#9
Czcionka do newsów nie może mieć zmienianych kolorów oraz wielkości bez znaczenia jest ranga na stronie.

#10
Pamiętajcie nasza strona jest przeznaczona do umieszczania tylko i wyłącznie ofert filmów w jakości HD - High Definition (patrz więcej punkt &12). Administratorzy serwisu nie biorą odpowiedzialności za publikację użytkowników.

#11
Przed dodaniem, jakiegokolwiek newsa, upewnij się czy jest on na stronie po raz pierwszy, użyj opcji "Szukaj". 

#12
Wszystkie publikację newsów (postów), zrobione przez standardowych użytkowników są najpierw przesyłane do poczekalni, w której czekają na sprawdzenie przez Administratorów. Wasze publikacje są tylko i wyłącznie sprawdzane pod względem estetyczności i wyglądu, w razie potrzeby edytujemy i je poprawiamy. Nie sprawdzamy jednak żadnych linków umieszczonych w newsach, ściąganie ich i umieszczanie robisz na własną odpowiedzialność! Każdy news powinien być ulokowany w 1 kategorii, za brak wybrania kategorii publikacja zostaje skasowana! Pamiętaj o dobrym wyborze kategorii, w pełni zgodnej z dodawanym, lub edytowanym artykułem.

#13
Serwis upers.pl zawiera linki do zewnętrznych serwisów hostingowych, na których znajdują się pliki wysłane przez użytkowników Serwisu. Administratorzy serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za łamanie praw autorskich przez użytkowników Serwisu. Pliki objęte prawem autorskim mogą być pobierane tylko i wyłącznie w celu uzyskania kopii zapasowej, gdy posiada się oryginał.

#14
Wszystkie materiały, które zostały umieszczone na stronie upers.pl oraz stronach które są częścią tej strony, zostały umieszczone wyłącznie w celach informacyjnych, edukacyjnych! Nie mogą być wykorzystywane w celach niezgodnych z Polskim prawem! Autorzy serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności z powodu użytkowania i wykorzystywania dostępnych informacji oraz materiałów zawartych na stronie w sposób niezgodny z Polskim prawem, w szczególności gdy spowoduje to szkody osób trzecich.

#15
Rozdzielczości HD

* 720p — 1280×720 pikseli
* 1080i / 1080p — 1920×1080 pikseli

Oznaczenia:

* i (interlaced) - obraz z przeplotem (na zmianę wyświetlane są linie parzyste i nieparzyste), po symbolu „i” czasami podawana jest ilość pól (ang. fields, półobrazów) na sekundę, np. 1080i60. Niektórzy zamiast tego podają ilość pełnych wyświetlanych w ciągu sekundy obrazów, która jest o połowę niższa (powyższy przykład byłby opisany 1080i30).
* p (progressive scan) - obraz bez przeplotu. Po symbolu „p” podawana jest czasami ilość klatek (ang. frames, pełnych obrazów) na sekundę, np. 720p60.

Wszystkie zarejestrowane osoby na stronie (zwane dalej jako: 'użytkownicy') stanowią społeczność której celem jest wyłącznie wymiana informacji między sobą. Wymiana informacji następuje za pomocą newsów i/lub komentarzy..

Każda osoba zarejestrowana w serwisie upers.pl musi pamiętać, że posiada rangę która nie jest dożywotnia. W przypadku uporczywego naruszania regulaminu i ogólnie przyjętych zasad życia społecznego - ranga może zostać zmieniona na niższą. O każdej takiej zmianie użytkownik serwisu zostanie niezwłocznie poinformowany włącznie z podaniem przyczyny. Każda zmiana na niższą zostanie poprzedzona stosownymi ostrzeżeniami o konsekwencji naruszania regulaminu i ogólnie przyjętych zasad życia społecznego.

Administracja serwisu nie przekazuje informacji odnośnie użytkowników osobom nieupoważnionym. Użytkownik ma prawo wglądu do swoich danych, ich poprawienia lub usunięcia.

W momencie założenia konta na stronie użytkownik wyraża zgodę na:
1. otrzymywanie wiadomości dotyczącej usług świadczonych przez administrację strony – w tym treści reklamowych i/lub promocyjnych.
2. przetwarzanie danych osobowych i wykorzystywanie ich do celów statystycznych i marketingowych.Zakładając konto na stronie oświadczasz jednocześnie, iż zapoznałeś się z regulaminem strony, w pełni go akceptujesz oraz zobowiązujesz się przestrzegać zawartych w nim zasad.

Nieznajomość regulaminu, nie zwalnia z obowiązku przestrzegania go.

Copyright 2018 Upers.pl - templates for Upers.pl. Zakaz kopiowania i rozpowszechniania strony!  |  Szablon edytowany przez Dj_AlexN™ Graphic Group